Kursy językowe za granicą

Kursy językowe za granicą
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kursy języka angielskiego oraz kolonie i obozy językowe w Anglii, Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, RPA i na Malcie.

Jesteśmy szkołą języka angielskiego o nazwie AS School of English i działamy od 1996 r. w Józefowie koło Warszawy, oferując kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych z naszego miasta i okolic. Jednocześnie zajmujemy się szeroko pojętą turystyką edukacyjną, obejmującą pięć następujących działów:

(1) kursy językowe za granicą
(2) kolonie i obozy językowe w Polsce i za granicą
(3) szkoły podstawowe i średnie oraz studia za granicą
(4) nauka i praca za granicą
(5) au pair

Najlepszym sposobem na nauczenie się języka obcego jest wyjazd do kraju, w którym jest on powszechnie używany. Oferujemy wyjazdy na kursy języka angielskiego w Anglii (Londyn, Southampton, Bournemouth, Oxford), Irlandii (Dublin), Kanadzie (Toronto, Vancouver), USA (Nowy Jork, Los Angeles), Nowej Zelandii (Auckland, Christchurch, Queenstown), Australii (Sydney, Perth, Brisbane), RPA (Cape Town) i na Malcie (Sliema).

Obozy i kolonie językowe za granicą potwierdzają powiedzenie, że najlepszym sposobem na nauczenie się języka obcego jest wyjazd do kraju, w którym jest on powszechnie używany. Uczestnicy poznają przy tym kulturę danego kraju i nawiązują międzynarodowe przyjaźnie. Polscy opiekunowie są gwarancją opieki nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży oraz czuwają nad realizacją programu.

Oferujemy kolonie i obozy językowe w Polsce (Ustronie Morskie, Łazy, Zakopane) i za granicą (Anglia – Londyn, Bournemouth, Brighton, Eastbourne, Malta, Irlandia – Dublin).

Pozostałe artykuły o nauce:

About the author