Szkoły językowe w Londynie

Szkoły językowe w Londynie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kursy językowe w Anglii (Londynie) oraz innych krajach anglojęzycznych: Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, RPA.

Jesteśmy przedstawicielem wielu renomowanych szkół językowych w Anglii, które oferują profesjonalne kursy języka angielskiego. Posiadają one tradycję w nauczaniu i akredytację British Council, należą również do EnglishUK (są to organizacje zapewniające wysoki standard świadczonych przez nie usług). Oferują doskonały poziom nauczania oraz dobry standard zakwaterowania.

Jedną ze szkół w naszej ofercie jest Malvern House International, założona w 2000 r. szkoła języka angielskiego w Londynie, która posiada trzy ośrodki w samym centrum miasta, w pobliżu wszystkich jego największych atrakcji.

Wszystkie ośrodki znajdują się w typowych londyńskich, piętrowych budynkach, zmodernizowanym dla potrzeb edukacyjnych, z windami i obszernymi, jasnymi, nowocześnie wyposażonymi klasami oraz własnymi recepcjami. Jednorazowo uczy się tu prawie 2000 uczniów.

Szkoła prowadzi zajęcia w maksymalnie 18- osobowych grupach dla uczniów od 16 roku życia; średnio w jednej grupie jest 14-16 uczniów. Można też uczyć się w mini-grupie (maks. 8 osób). Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok. Minimalna długość kursu to 1 tydzień.

Szkoła oferuje kursy angielskiego w Londynie: ogólnego na wszystkich poziomach, kursy egzaminacyjne (Cambridge, IELTS, LCCI), biznesowe, dla nauczycieli angielskiego, przygotowujące do podjęcia studiów wyższych na brytyjskim uniwersytecie, dyplomowe (biznes, turystyka) i inne.

W letnie wakacje szkoła oferuje obóz językowy dla dzieci i młodzieży (12-17 lat) na Cyprze.

Na zajęcia można uczęszczać o różnych porach dnia (od 8.00 do 21.00) i łączyć różne rodzaje kursów; można także bezpłatnie zmieniać godziny nauczania.

Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i doskonałe zaplecze dydaktyczno-socjalne: blisko 50 nowocześnie urządzonych klas wyposażonych w sprzęt audio-wideo, kawiarnie i świetlice studenckie, biblioteki, pomieszczenia do samodzielnej nauki i kawiarenki internetowe (bezpłatny dostęp do internetu).

Szkoła oferuje opiekę doradców do spraw studentów w takich dziedzinach jak praca, zakwaterowanie, rachunek bankowy, dalsza edukacja itp.

Szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych, takich jak wycieczki, gry zespołowe, imprezy integracyjne.

Szkoła oferuje zakwaterowanie przy rodzinach angielskich, hostelach i hotelach, służy także pomocą w znalezieniu taniego zakwaterowania długoterminowego.

Pozostałe artykuły o nauce:

About the author