Taśmy CuZu37

Taśmy CuZu37
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zbawienne taśmy

Od jakiegoś czasu tak w naszym kraju jak i na świecie panuje moda na kiensiotaping. Do niedawna magiczne plastry w różnych kolorach stosowały tylko gwiazdy sportu. Dziś każdy może skorzystać ze zbawiennych właściwości popularnych „tejpów”.

Samoprzylepne taśmy nie tylko przynoszą ulgę po urazie, czy kontuzji, ale są stosowane również zapobiegawczo. Na kinesiotaping decydują się ludzie w każdym wieku i w każdym zawodzie. Kolorowe taśmy odciążają stawy, pomagają uporać się z bólem w rehabilitacji i w zapobieganiu urazów. Tak na prawdę mają one o wiele więcej właściwości aniżeli się mówi.

Aby tejpy działały prawidłowo musi je zakładać osoba ze znajomością anatomii i samego kinesiotapingu. Oczywiście taśmy można zakładać samemu lub z pomocą drugiej osoby, jednak wówczas ich działanie może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, a przecież o nie wszystkim sięgającym po te zbawienne plastry chodzi. Warto więc udać się do fizjoterapeuty lub innego specjalisty od rehabilitacji, by fachowo i właściwie były zastosowane nasze tejpy.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

Pozostałe artykuły o nauce:

About the author